Zapraszamy wszystkich chętnych dorosłych do podjęcia „Rekolekcji Oddanie 33”!

Mają one formę 33 dni pracy indywidualnej z książką lub nagraniami nauczań przygotowanymi przez Fundację Tota Tua. Wiemy, że w takiej drodze dobrze mieć przy sobie towarzyszy. Dlatego zachęcamy do spotykania się wspólnie z nami przez 5 kolejnych poniedziałków, aby się modlić i wspierać.

Cotygodniowe spotkania rekolekcyjne zaczynają się 8 listopada o godzinie 19:15 i będą się odbywać w Amfiteatrze na Poczekajce. Zakończą się w sobotę 11 grudnia uroczystym aktem zawierzenia życia Jezusowi przez ręce Matki Bożej.

Nasza wspólnota przeżywała już "Rekolekcje Oddanie 33" na przełomie listopada i grudnia ubiegłego roku. Pisaliśmy o nich tutaj.

To był dla nas błogosławiony czas, widzimy jego owoce w naszej codzienności. 

W tym roku chcemy odnowić zawierzenie. Zależy nam, żeby inni także skorzystali z łask, które niesie, dlatego postanowiliśmy zaprosić do przeżywania tych rekolekcji w gronie wspólnoty. Wdzięczni za to, że to w parafii na Poczekajce mogliśmy złożyć akt oddania życia, zapraszamy na nie właśnie do kościoła Niepokalanego Serca Maryi i św. Franciszka w Lublinie - Al. Kraśnicka 76.

Chcemy z Wami uwielbiać Jezusa, podzielić się świadectwem, dać przestrzeń do rozmów w grupach. Już wstawiamy się za Wami do Matki Kościoła, aby wyprosiła Wam łaskę decyzji.

Czekamy na Was! I Ona czeka.