Zapraszamy do Kościoła Św. Brata ALBERTA przy ul. Willowej 15 na trzydniowe rekolekcje różańcowe, które poprowadzi Pan Jan Budziaszek.

W poniedziałek, wtorek i środę (21-23 października) spotkania będą się rozpoczynały o godzinie 17:30 - potrwają do 21:00

W planie:

- Różaniec
- Eucharystia
- Konferencja Pana Jana Budziaszka
- Adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie
Czytaj więcej...

czyli niekonwencjonalna forma rekolekcji osobistych we wspólnocie trwających przez 7 tygodni. Jest to prosta i skuteczna szkoła modlitwy, formacji wewnętrznej oraz życia w Duchu Świętym. Składa się na nią:
- uczęszczanie na poniedziałkowe spotkania modlitewno-formacyjne,
- podjęcie codziennej modlitwy z Pismem Świętym oraz lektura materiałów formacyjnych przygotowanych na każdy dzień.
29 X 2012r. godz. 19:00 – pierwsze spotkanie formacyjne w ramach Seminarium (obecność obowiązkowa), następne spotkania w każdy poniedziałek przez kolejne sześć tygodni (5 XI, 12 XI, 19 XI, 26 XI, 3 XII, 10 XII)
Czytaj więcej...

Tematem tegorocznych rekolekcji wielkopostnych dla studentów była miłość i seksualność. Rekolekcje poprowadzili Mariola i Piotr Wołochowiczowie z Fundacji Misja Służby Rodzinie. Spotkania odbywały się w auli Wydziału Humanistycznego UMCS oraz w kościele Niepokalanego Poczęcia NMP przy ulicy Staszica. Mottem rekolekcji były słowa z psalmu 65: "Niech nas nasycą dobra Twego domu, świętość Twego przybytku".
Czytaj więcej...