Wspólnota IHS zaprasza dorosłych oraz po raz pierwszy DZIECI (od 5 lat) do przeżycia Rekolekcji Oddanie 33!
 
Rekolekcje "Oddanie 33" to duchowe przygotowanie do aktu oddania się Jezusowi przez ręce Maryi. Polegają one przede wszystkim na osobistym przyjęciu do serca słów Pana Jezusa z krzyża: "Oto Matka Twoja".

Rekolekcje te mają formę 33 dni pracy indywidualnej z książką lub nagraniami audio przygotowanymi przez Fundację Tota Tua. Wiemy, że na takiej drodze dobrze mieć przy sobie towarzyszy. Dlatego zachęcamy do spotykania się wspólnie przez 5 kolejnych poniedziałków, aby modlić się i wspierać. 
Cotygodniowe spotkania rekolekcyjne zaczynają się 7 listopada o godzinie 19:00. Będzie to wspólne spotkanie dorosłych i dzieci w Amfiteatrze na Poczekajce. Na spotkaniu będą dostępne książki, które pomogą nam przeżyć rekolekcje (książeczka dla dzieci 20 zł, książka dla dorosłych 30 zł).
Rekolekcje zakończą się w poniedziałek 12 grudnia (Święto Matki Bożej z Guadalupe) uroczystym aktem zawierzenia życia Jezusowi przez ręce Matki Bożej.
 
 
ODDANIE 33 DLA DOROSŁYCH
 
Chcemy zaprosić wszystkich tych, którzy nie przeżyli jeszcze rekolekcji Oddania 33, a także tych którzy chcą odnowić swój akt zawierzenia.
Chcemy wspólnie z Wami uwielbiać Jezusa, ubogacić się świadectwem, dać przestrzeń do rozmów, aby dzielić się swoimi odkryciami oraz motywować do trwania w podjętym wysiłku.
 
Jeśli jesteś RODZICEM, masz okazję uczestniczyć w rekolekcjach razem ze swoimi dziećmi!
Będziesz mógł spokojnie skupić się na modlitwie wiedząc, że w sali obok Twoja pociecha przeżywa swoją formację i znajduje się pod opieką.
 
„Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie, nie przeszkadzajcie im; do takich bowiem należy królestwo Boże” (Mk 10,14)
 
Miejsce: Amfiteatr na Poczekajce
Książka: Oddanie 33 z tekstami bł. Kardynała Wyszyńskiego i bł. Matki Czackiej
 
 
ODDANIE 33 DLA DZIECI
 
Zapraszamy Was, drogie dzieci, na niesamowitą wyprawę. Wyruszmy wspólnie w 33- dniową podróż po Piśmie Świętym, podczas której, będziemy poszukiwać prawdziwych skarbów i budować przyjaźń z Naszym Ojcem w niebie.
Z dziennikiem pokładowym pod pachą zbudujemy w naszych sercach (i nie tylko) Arkę, żeby się w niej schronić – jak Noe ze swoją rodziną przed potopem, tak my w sercu Maryi!
 
Każdego dnia czeka na dzieci przygoda ze Słowem Bożym, które będzie stanowiło inspirację do podejmowania proponowanych w trakcie rekolekcji aktywności, wykonywania zadań i pogłębienia życia duchowego.
 
Miejsce: Sala Kuźnia

Książki:
- (dzieci młodsze) Rodzina 33 dla dzieci "Wchodzimy do Arki całą rodziną” 
- (dzieci starsze) „Jedno serce. 33 dni z Maryją do Jezusa”.
 
 
ZAPRASZAMY!
 
Idąc za Maryją, nie zboczysz z drogi. Modląc się do Niej, nie stracisz nadziei. Myśląc o Niej, nie pomylisz się. Jej się trzymając, nie zginiesz. Kiedy Ona cię strzeże, nie trwożysz się. Gdy cię prowadzić będzie, nie zmęczysz się. Kiedy Ona łaskawa ci będzie, dotrzesz do celu”. Święty Bernard z Clairvaux
 
Wszelkie bieżące informacje dostępne będą na Facebooku Wspólnoty.
 
 
Czekamy na Was! I Ona czeka.
Wspólnota Najświętszego Imienia Jezus